Телефон +38 (044) 223 02 00

Тарифи та ціни


Політика ціноутворення ТОВ "УКРГАЗДОБИЧ" визначається відповідно до Правил поставки природного газу затверджених Постановою НКРЕКП № 2496 від 30.09.2015, а саме: Постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених законодавством України.

Ціна на природний газ

Таким чином, компанія визначає ціни на постачання природного газу з урахуванням індивідуальних потреб кожного окремого споживача, обсягів і режиму поставки, а також рівня цін діючих на ринку природного газу у відповідному місяці постачання, що пов'язано із стрімким коливанням ціни такого товару.

Оплата планового обсягу природного газу, згідно попередньої оплати, здійснюється у наступному порядку:

  • - 100% вартості газу, що запланована у відповідному календарному місяці оплачується не пізніше 25 числа місяця, що передує місяцю постачання.

Оплата за спожитий природний газ за умови подекадної оплати, здійснюється у наступному порядку:

  • - 40% вартості планового місячного обсягу місяця поставки – до 10-го числа місяця, в якому відбувається поставка;
  • - 30% вартості планового місячного обсягу місяця поставки – до 20-го числа місяця, в якому відбувається поставка;
  • - 30% вартості планового місячного обсягу місяця поставки – до 30-го числа місяця, в якому відбувається поставка;
  • - остаточний розрахунок за газ, що був поставлений у звітному місяці – в строк не пізніше 5 числа місяця, наступного за місяцем поставки.

Післяоплата

  • - 100% вартості газу, що запланована у відповідному календарному місяці оплачується в строк не пізніше 5 числа місяця, наступного за місяцем поставки.

При підписанні договору на постачання природного газу, постачальник і споживач встановлюють найбільш зручні і вигідні для них способи і умови оплати за використаний природний газ.

tarif